Spalio 14 d. Vilniaus universiteto botanikos sode vyko tarptautinė edukacinių erdvių konferenciją „Biologinė įvairovė ir menas: mokyklų edukacinių erdvių galimybės“. Renginyje dalyvavo virš 120 edukacinių erdvių kūrėjų iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų.

Pranešimus skaitė tarptautinės organizacijos InSEA valdybos narė Dr. Patsey Bodkin, VU Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto mokslininkė ir dėstytoja dr. Radvilė Rimgailė-Voicik, Vilniaus fotografijos meno centro vadovė Dovilė Dagienė, Vilniaus lopšelio-darželio „Jurginėlis“ direktorius dr. Sergejus Neifachas, tarptautinio projekto ABCDE vadovė Ásthildur B. Jónsdóttir ir kiti švietimo specialistai iš Islandijos, Airijos ir Lietuvos.

Vėliau buvo apdovanotos ugdymo įstaigos -konkurso nugalėtojos. Smagu, kai nuoširdūs darbai yra pastebėti ir įvertinti. Mūsų gimnazijai tai trečias laimėjimas Mokyklų edukacinių erdvių konkurse 2022. LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius atminimo lentelė ir Vilniaus universiteto botanikos sodo dovana – japoninė magnolija keliauja į Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnaziją. Pristatytas stendinis pranešimas „Vilkyškių J.Bobrovskio gimnazijos edukacinių erdvių elementai”. Visa tai – kūrybiškos ir darbščios gimnazijos bendruomenės dėka.